Сьогодні вранці Кременець окутав густий туман. У місті погана видимість. Не видно ні гір, які від підніжжя сягають 100 м та більше. Абсолютно непомітно за якихось 100-150 м й найвищої будівлі міста – історико-архітектурної пам’ятки висотою 42 м Собору Преображення Господнього.
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_tXKeuAK5x-6xuiqII2JiVus-Juh39OshJLtgvANVFkPF0MFUK7-f9xeDr-zpcoA3UaLutG-Z-ognTkmvWcWktkQfNl4dzcPwbiQ1EFeClHycKB9ELG7d7MSePl=s0-d)
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_sDEl72XJUN4Wi_o9Ie1T9dNn6ZUxj5Huoh60OoFlYrkXKQWjI9xSaBXWGEHMtPiVEWxk0KuvC57cq5ej-fR6nYTVU6J4F8YBcNNWD6kabK8rrcAM5x9uHAzXky=s0-d)
Такі погодні умови – явище для Кременця не рідкісне, адже через те, що місто розташоване поміж горами, туман там осідає часто і розсіюється дуже повільно. Проте немісцевим цікаво спостерігати за тим, як наче з нізвідки постає велична Замкова гора.
Такі погодні умови – явище для Кременця не рідкісне, адже через те, що місто розташоване поміж горами, туман там осідає часто і розсіюється дуже повільно. Проте немісцевим цікаво спостерігати за тим, як наче з нізвідки постає велична Замкова гора.