![](https://adm.abo.media/upload/article/AjrAzrwEq6R3XVg33j8M.jpg)
Сталася прикра подія у перший день Водохреща. Допоки батьки готувалися і зустрічали гостей у літній кухні, їх півторарічний син спав у одній з кімнат будинку. Дитяче ліжечко стояло поруч із пічкою.
![](https://adm.abo.media/upload/article/o_1d1lhocc6eva2s5lh4kr5cq1k.jpg)
Рятівники зазначають, що пічка була не зовсім придатною до експлуатації, очевидно, що були порушені і норми опалення. Через тріщини на пічці пішло задимлення. Згодом вогонь перекинувся на матрац ліжка, котре було поруч.
![](https://adm.abo.media/upload/article/o_1d1lhopoki6li1a2v7t2n1p9u23.jpg)
Батьки навідувалися до сплячого малюка. Рятівникам розповіли, що все було добре. Але, коли батько прийшов останнього разу, то кімната була вже дуже задимленою.
![](https://adm.abo.media/upload/article/o_1d1lhp97l1fhrc5dhf4k2gc522i.jpg)
Батьки намагалися рятувати малюка самотужки, викликали швидку допомогу і поїхали їй назустріч. Передали дитину у карету швидкої вже на Лосятинській трасі. Проте врятувати малюка не вдалося.
У Кременецькому відділенні управління ДСНС в Тернопільській області зазначають, що трагедія сталася через порушення правил пожежної безпеки при пічному опаленні. І вкотре наголошують бути пильними.
Фото: Кременецький РВ ДСНС в Тернопільській області