Транспортна блокада сіл на Кременеччині завершена

Транспортна блокада сіл на Кременеччині завершена
Такої радості пасажирів «пазік» ще не переживав, - кепкують у соцмережах Раділи всі: сидячі, стоячі і навіть висячі, які змушені були прогнутися дугою, впираючись однією рукою в стелю, а іншою в бокове скло, бо в них під ногами хтось із сидячих поставив свої сумки і пакунки, - жартують кременчани.

На Кременеччині відновили рух автотранспорту до сіл району. Нагадаємо, На зупинку рейсових автобусів до Кременця скаржились мешканці кількох сіл - найвіддаленіше з них близько 30 км. Люди в розпачі і погрожували перекриттям дороги. Активісти вимагали у влади негайно забезпечити перевезення пасажирів. В іншому разі залишити теплі кабінети і власними автівками перевозити людей. Ті ж обіцяли: автобуси вже 7 грудня відновлять роботу.
Автобуси курсують до сіл, а соцмережі кепкують із ситуації.
Такої радості пасажирів цей "пазік" не відчував в собі напевно ще з часів свого першого виїзду на маршрут, - жартує на власній сторінці у Фейсбук Ярослав Шуляк. - Раділи всі: сидячі, стоячі і навіть висячі, які змушені були прогнутися дугою, впираючись однією рукою в стелю, а іншою в бокове скло, бо в них під ногами хтось із сидячих поставив свої сумки і пакунки. А в спину не комфортно але впевнено під давно знайомі слова "серединка проходимо" тиснули такі ж самі стоячі. «Але радості від того не меншало - головне Є АВТОБУС!!! – пише пан Ярослав. - Радів навіть п'ятнадцятирічний студент, моргаючи через вікно автобуса правим оком до дівчат які стояли на зупинці, бо його так сильно притиснули до шибки стоячі, що моргнути лівим оком він вже просто не міг». 
Раділа бабуся, поважно розжовуючи пиріжок з капустою - вона кожної п'ятниці зранку приїзжає цим автобусом в Кременець на базар, - пишуть у соцмережах на «автобусну» тему. - Раніше вона купувала собі лаваш і під обід їхала назад в село. Тепер вона живе "по-новому", тому може побалувати себе тільки пісним пиріжком, а за майже п'ять років успішних урядових реформ та мало не щоденних покращень смак скоромного їй так забувся , як і ті роки, коли вона ще зовсім юною була. Вона не знала, чому всі радіють і просто щиро раділа у відповідь.
7 грудня 2018 року кремен чани називають історичною датою. Бо транспортна блокада сіл району Підгора, Града, Кімната, Комарівка, Гаї, Крижі, яка тривала три дні, - закінчилася. Автобус виїхав на маршрут... Люди, жартуючи, радіють відновленню транспортного сполучення. Бо, пишуть, як все описувати серйозно, ситуація буде зовсім невеселою.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення