Як обирати мандарини

Результат пошуку зображень за запитом "Як вибирати мандарини"
Традиційний зимовий фрукт - мандарин - на піку продажів. Але вибрати правильний цитрус не так просто.

Перше, на що потрібно звернути увагу, щоб мандарин не був липкий. Якщо він липкий - це може означати, що його обробляли хімікатами. До таких маніпуляцій перевізники вдаються, щоб якомога менше втратити на транспортуванні. Якщо мандарин соковитий на вигляд, але після натискання - довго залишається вм'ятина, швидше за все він перемерзлий.
"Мандарин, щоб був хорошим і соковитим, повинен бути легким. Ось береш його в руки - один твердіший, важчий. А другий - легенький. Він солодкий", - говорить продавець цитрусів Світлана Дащинська, передає "Сегодня".
Перемерзлі плоди краще не вживати, зазначає дієтолог. Адже такий цитрус втрачає майже всі корисні властивості. Але найголовніше правило - мити мандарини перед їжею. Шкірка може містити небезпечні мікроорганізми.
"На поверхні може бути набір збудників бактеріальних, вірусних, грибкових інфекцій. Глистових-паразитарних інвазій з рук ту людину, яку чіпав цей мандарин перед вами", - говорить дієтолог Борис Скачко.
Мандарин - прекрасне джерело вітаміну C, переконує дієтолог. Однак споживати цей фрукт варто не більше двох-трьох штук в день. Інакше можливе загострення шлункових захворювань.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення