Що чекає кременчан у Різдвяно-Новорічні свята


Перша справжня зимова погода принесла не лише проблеми пов’язані з нею. Є й приємні передсвяткові клопоти. У Кременецькій міській раді також  готуються до Різдвяно-Новорічних свят у місті та роблять усе можливе аби у кременчан залишилися найкращі спогади.


Зокрема, передбачена низка культурно-розважальних і пізнавальних заходів.

Для маленьких кременчан у бібліотеках міста організують новорічні книжкові виставки і тематичні полички, а також природознавчу мандрівку: «Цікаве про сніг», урок народознавства: «Все про святого Миколая», сторінку духовності: «Хай у Святвечір скрізь лунають колядки давні, голосні».

Уже з батьками можна буде відвідати виставку новорічних вітальних листівок та ялинкових прикрас ХХ – го століття, музейні вечорниці з висвітленням українських народних традицій «Різдвяна коляда». Відбудуться заходи у Кременецькому краєзнавчому музеї.

У День Святого Миколая уже традиційно урочисто відкриють міську ялинку, також відбудуться культурно-мистецькі заходи.

Окрім цього впродовж свят на кременчан чекають Новорічна театральна вистава, майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас: «Прикрашаємо дім до свята», встановлення Різдвяної шопки, фольклорно-мистецьке свято «Кременецькі передзвони» за участю фольклорних колективів та церковних хорів.

Гарною традицією впродовж останніх кількох років у Кременці стало святкове оформлення міста. Цього року воно буде ще яскравішим та красивішим!

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення