Учора близько 22:30 на об’їзній дорозі Кременця перекинулася фура, завантажена ящиками з порожніми пляшками.
«Причиною перекидання вантажівки стало те, що водій не вибрав безпечної швидкості і автомобіль занесло на повороті. Дорога була розчищена та посипана. Водій, на щастя, не отримав серйозних травм, із ним все нормально», – повідомив заступник начальника Кременецького відділу поліції ГУНП в Тернопільській області.
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_tdpd3yPdR3Wl7Uix7cj1zoEtPAR-DxqkpKGTm8xas1MewMffsVhyX7JFvAxHJbXUeW1me7CUFWNOZryrMOKK4YW_vBtayWmW2Lzwi8QaHOOWI1dgQ3VhSgp5I=s0-d)
«Причиною перекидання вантажівки стало те, що водій не вибрав безпечної швидкості і автомобіль занесло на повороті. Дорога була розчищена та посипана. Водій, на щастя, не отримав серйозних травм, із ним все нормально», – повідомив заступник начальника Кременецького відділу поліції ГУНП в Тернопільській області.