Виставку картин дванадцяти кременчанок представили у Тернополі 📹

Виставку картин 12 художниць з Кременця представили у обласному художньому музеї. Усі вони – учасниці мистецького гурту “Палітра”.
Цього року колектив відзначає своє п’ятнадцятиріччя. Кращі роботи, написані в різних стилях та жанрах, художниці возять різними куточками Тернопільщини та України.

Художниця Олександра Панфілова – одна із дванадцяти учасниць кременецького мистецького гурту “Палітра”. На колективній виставці у художньому музеї Тернопільщини майстриня представила 9 робіт, це олійний живопис у жанрі пейзажу. Мисткиня каже – кожна із учасниць гурту має свій індивідуальний стиль та почерк.
– Кожен цікавий по-своєму, це і різні жанри, різні техніки, декоративні розписи гуашшю, акварель є. Мені здається, непогано представлений сьогодні і жанр портретний. Тому кожна з нас особлива по-своєму і можемо надихатися одна від одної, черпати щось нове, – каже художниця, учасниця гурту “Палітра” Олесанадра Панфілова.

Свої роботи в Художньому музеї представили 12 кременецьких художниць. Виставку присвятили 15-річчю з дня сворення гурту “Палітра”.

Щороку «Палітра» презентує свої нові творчі роботи у Кременецькому краєзнавчому музеї. Неодноразово художниці гурту брали участь у міжнародних українсько-польських пленерах, фестивалях та конкурсах.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення