Сільський голова, села Горинка Кременецького району, попався на хабарі у 3500 доларів США.
Під процесуальним керівництвом прокуратури Тернопільської області працівниками Управління захисту економіки Департаменту захисту економіки Нацполіції України задокументовано факт отримання сільським головою 3 500 дол США неправомірної вигоди.
Встановлено, що сільський голова, знаючи про наміри жителя області виготовити документи на земельну ділянку, одержав від нього грошові кошти за сприяння у у підготовці та видачі рішення сільради про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність.
Правоохоронці зафіксували факт отримання посадовцем неправомірної вигоди за місцем його проживання.
Прокурором області повідомлено про підозру посадовцю органу місцевого самоврядування у вчиненні злочину за ч.3 ст.368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданого йому службового становища, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище).
![](https://ternograd.te.ua/wp-content/uploads/2018/11/2-6-768x1024.jpg)
![](https://ternograd.te.ua/wp-content/uploads/2018/11/1-11-768x1024.jpg)