![](https://i1.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2017/05/%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%8C.jpg?resize=640%2C422&ssl=1)
– З п’ятниці на суботу перевіряли на предмет дорожньої безпеки Козівський, Бережанський та Підгаєцький райони. Ми виявили трьох водіїв у стані алкогольного сп’яніння. У Кременецькому, Шумському та Лановецькому районах зареєстровано п’ять таких випадків, у Чортківському та Заліщицькому – ще 6 нетверезих водіїв, – зауважив заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в області Юрій Бучковський.