Жителі Кременеччини протестують проти підприємства, яке руйнує сільські дороги

Результат пошуку зображень за запитом "руйнує сільські дороги"
Жителі села Великі Бережці боряться за збереження місцевих доріг від руйнівного впливу вантажівок приватного підприємства «АГРО-ЕКСПРЕС-СЕРВІС», яке зареєстроване на Волині.

У середу, 14 листопада, місцеві жителі перекрили дороги вантажним транспортним засобам цього підприємства, які перевозять цукровий буряк, вагою понад 40 тонн. Тим самим машини руйнують дороги Великих Бережців, які і так перебувають у жахливому стані й не ремонтувались понад два десятка років.
Громада села самоорганізувалася до протесту. Поштовхом стало те, що впродовж 2018 року ні районна, ні обласна влада не вирішили проблеми із станом доріг у Великих Бережцях. Жителі села неодноразово зверталися як до РДА, так і до ОДА. Та замість розуміння і виконання своїх обов’язків, щоб вирішити цю проблему, керівництво лише «футболило» людей, мовляв «це питання не до нас».
Загалом під час протесту люди перекривали дорогу з 15-ої години до 21-ої, поки не почався дощ. Натомість наймані перевізники підприємства пояснили жителям села, що маршрути заздалегідь встановлені. Відтак, вдалось дійти згоди й підписати Меморандум про заборону перевезень до повного вирішення конфлікту. Та, на жаль, сьогодні підприємство знову взялося за своє.
- Минулого року такий конфлікт вже був. Тоді підприємство гарантувало відремонтувати дорожнє покриття Великих Бережців. У грудні 2017-го року «АГРО-ЕКСПРЕС-СЕРВІС» привезло асфальт і трохи «полатало» ями. Натоміть цьогоріч знову виникла та сама ситуація: доріг не довели до пуття, а вантажівки запустили. До того ж, вантажні машини їздять і через міст на річці Іква, який є практично аварійним. Дозволено перевезення вантажу не більше 20-ти тонн. Зараз є реальна небезпека знищення цього мосту. Справа у тому, що навіть громадський транспорт не хоче їздити у Великі Бережці через стан автошляхів, а тут замість ремонту їх ще більше «добивають». Дійшло до того, що зараз стоїть питання навіть про закриття маршрутів громадського транспорту у зв’язку із жахливим станом доріг.
Вже у четвер, 15 листопада, у сільській раді Великих Бережців відбулася чергова зустріч для вирішення конфлікту. Однак представники експлуатаційної організації, яка відповідає за місцеву дорогу чомусь не з’явились. У зв’язку з цим люди знову вийшли блокувати дороги і наміру відступити вже не мають.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення