«Блиск куполів і злидні лікарні» – кременчанка вражена дитячим відділенням у Почаєві 📷


Про вбогий стан дитячого відділення у Почаївській лікарні розповіла громадська активістка, голова БФ «Власна ініціатива» Надія Врочинська. Єдина перевага мед закладу – це чистота, від всього решти хочеться плакати.

«Щоб сьогодні в Почаєві – туристичній і духовній Мецці нашого району і області, куди гроші ідуть потоком, де будуються вілли і палаци в місті і навколо міста була така лікарня? А дитяче відділення лікарні – це взагалі, як музей 18 століття – чистота, пустота і сум, бо жодного сучасного ліжка, жодного матраца, жодної подушки не придбали для дітей Почаївщини за 27 років усі влади, усі «святі», що там правили!», – пише Надія.

Також жінка звертається не лише до влади, а й до пересічних почаївчан, надто до тих, хто добре заробляє на прихожанах та туристам, а про благодійність не згадує. Адже у лікарні Почаєва лікуються не лише місцеві мешканці. Часто туди потрапляють люди з усієї України, котрі приїздять у святиню на Кременеччині.

«Та хоч цілий день молися і бий поклони! Віра мертва, коли вона не перетворюється у дію! Мало молитися і казати, як любиш Господа, треба й чинити так, як Він чинив, бо лише тоді ми стаємо з Ним одним цілим. Я вражена. Де-де, а в Почаєві не сподівалася таке побачити», – констатує активістка.

Нагадаємо, що цього року з ініціативи Надії Врочинської за допомоги небайдужих кременчан та за сприяння місцевої влади у Кременецькій РКЛ відремонтували та забезпечили новими меблями дитяче відділення.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення