На Кременеччині очікують на приїзд Патріарха Філарета

Результат пошуку зображень за запитом "Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета."
На Кременеччині готуються до візиту Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. Заплановано, що 12-13 жовтня Предстоятель УПЦ КП перебуватиме з візитом у Кременецькому районі.

«Вірні Української Православної Церкви Київського патріархату Кременеччини матимуть честь приймати в себе Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. У рамках візиту Святійший Патріарх Філарет освятить каплицю-пантеон у селі Лішня, новозбудовану церкву УПЦ КП в селі Куликів та ікону в Свято-Преображенському соборі в Кременці», – повідомила редактор Кременецького радіомовлення Зоя Карп’юк.

Нагадаємо, на іконі зображені сучасні захисники України. Новітній образ зробили масштабним – 70 м. кв. У центрі – святий Юрій, який бореться з дияволом. Демон зображений двоголовим орлом, якого Юрій Переможець пронизує списом, увінчаним синьо-жовтою стрічкою.

З обох боків – фігурки людей. Це – сучасні українці, які борються за свою землю.

Українська війна є визвольною, а не загарбницькою, тому її благословляє Господь, кажуть у храмі. Це – творіння іконописця Василя Стецька.

Зображені події Майдану та АТО не є власне іконою, вони утворюють немовби фон, слугують її смисловим оформленням. Незвична ікона в Соборі – спроба відновити давні традиції українського православ’я.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення