![](https://tn.oblast.online/wp-content/uploads/2018/10/44918369_345554912882375_5735027688129691648_n.jpg)
Захід пройшов у Кременецькій гімназії
До підготовки «Осіннього ярмарку» долучилися учні 2-9 класів. На столах можна побачити кулінарні шедеври, звичні бутерброди, напої та багато інших смаколиків.Добро є в кожному
За словами педагога Марії Флорець, такий захід у навчальному закладі проходить вже не один рік. Ярмарок є благодійним, тому усі зібрані кошти підуть на допомогу потребуючим.
«Такі заходи спрямовані на те, щоб виховати чуйних та добрих дітей. Я сподіваюсь, що наші учні, навіть коли закінчать гімназію, теж займатимуться благодійністю», – розповіла вона.