![](https://i2.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2018/10/1-17.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
Загальний страйк тривав годину – із дев’ятої до десятої години ранку.
Ініціатором акції по Україні є громадська організація “Авто Євро Сила”. До цього вони попередили про проведення акції через мережу Facebook.
Долучилися до “Авто Євро Сили” і місцеві таксисти та водії, котрих ситуація із постійним здорожчанням на пальне не влаштовує.
Ініціатори акції вважають, що лише в такий спосіб можна привернути увагу уряду на безпідставне дорожчання пального. Якщо ж ситуація не зміниться, то далі дорога до Києва, кажуть представники “Авто Євро Сили”.
Як коментують ситуацію кременчани
![](https://i2.wp.com/adm.abo.media/upload/article/o_1cph1tanp1vbc1401tih1evu17pv7q.jpg?w=640&ssl=1)
Олександр: Ми вийшли на всеукраїнську акцію, бо куди вже далі терпіти. Пальне зростає в ціні ледь не щодня. Тут є «Авто Євро Сила». Також вийшли підтримати й інші небайдужі громадянин. Робитимемо це доти, поки не побачимо змін.
![](https://i0.wp.com/adm.abo.media/upload/article/o_1cph1tr5b16rkgus1d3p16go1dqo8f.jpg?w=640&ssl=1)
Богдан: Якщо буде потрібно, то будемо виходити щодня, і нас буде дуже багато. Основна мета – стабілізація ціни на пальне, це взагалі жах. У нас європейські ціни, а зарплатня низька. Нехай тоді піднімають і зарплатню по дві тисячі євро, як в Європі, і ми будемо мовчати. Вся України сьогодні підтримує цю акцію протесту.
![](https://i0.wp.com/adm.abo.media/upload/article/o_1cph1ug7f4pq7j31e5u1clropl8u.jpg?w=640&ssl=1)
Віталій: Я сьогодні на службі, тому не можу щось коментувати. Ми саме їдемо на виклик. Але, як людина, я підтримую водіїв, адже у самого є і ціни на пальне “б’ють по кишені”.
![](https://i1.wp.com/adm.abo.media/upload/article/o_1cph1v29q9tg1dle1pn55boie69j.jpg?w=640&ssl=1)
Руслан: кожна людина повинна мати свою думку. Сьогоднішня акція у Кременці відбувається по усьому місту. Думаємо, що це не остання. Хоча серед водіїв є різні думки. Коли ми пропонували приєднатися, то були й такі, що “культурно” нас посилали. Якщо хтось заможний, дозволяє собі купити машину за 60 000 тис доларів, то йому і ціна на паливо влаштовує.