![](https://adm.abo.media/upload/article/tosw78jwx3w4YOeaMZqf.jpg)
В такий спосіб підтримали Європейський день боротьби з торгівлею людьми.
Учасники акції пройшли центром міста від Центральної бібліотеки імені Юліуша Словацького до центрального парку.
![](https://adm.abo.media/upload/article/o_1cq3penh918n612pq4fc45a17o21e.jpg)
Одночасно розповсюджували матеріали про торгівлю людьми, її види, як захистити себе та куди звертатися за допомогою.
Участь у акції взяли працівники відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Кременецької РДА та міської ради, працівники Кременецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Кременецького відділу поліції ГУНП в Тернопільській області, небайдужі громадяни та волонтери.
![](https://adm.abo.media/upload/article/o_1cq3pf5gfgem1fkiv71j8n1d341t.jpg)
Для довідки: Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткували 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.
![](https://adm.abo.media/upload/article/o_1cq3pgl1b16tiqsj1959jna4fc2c.jpg)
В Україні встановлено 141 особу, яка постраждалу від торгівлі людьми. У Тернопільській області такий статус мають дев’ять осіб.