Борги перед освітянами Кременця пообіцяли погасити до кінця року 😩Бюджет міста не в змозі самостійно забезпечити потреби освітян.

Проблема фінансування освітньої галузі у місті не нова. Вона потребує оптимізації із боку навчальних закладів та пошуку додаткових джерел фінансування з боку місцевої влади, адже бюджет міста не в змозі самостійно забезпечити стовідсоткову виплату захищених статей.
Сьогодні перший заступник міського голови Микола Матвіюк, начальник відділу освіти Наталія Щербатюк та начальник фінансового управління Кременецької міської ради Надія Тімахова зустрілися із заступником голови Тернопільської ОДА Юрієм Юриком та начальником управління освіти та науки ТОДА Ольгою Хомою. У перемовинах взяв участь та сприяв вирішенню проблеми голова Кременецької РДА Володимир Козубський, адже значна частина учнів міських шкіл є мешканцями району.
Потреба в освітній субвенції для шкіл міста до кінця 2018 року 4,330 млн. грн.. В області делегацію з Кременця запевнили, що рік буде завершено без боргів перед освітянами.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення