У Кременці знову сталася ДТП. Цього разу у центрі міста. Як розповідають водії-очевидці, бус намагався з’їхати у подвір’я, а у нього врізалося легкове авто.
Аварія трапилася за кілька метрів від пішохідного переходу. Через кілька хвилин після події на пішохідному переході за 300-400 метрів від місця ДТП інше авто ледве не збило дівчину, яка переходила дорогу. За попередньою інформацією, в обох ситуаціях обійшлося без людських жертв.
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_tQa6AMJh3ymS9jf6aD39GNf8-N7akvIjrE3vSzKS9swVfI_gzOoLcrqi6Lrk37PBsLh5yxYNGGIBC3wGAqMzqlPDgDnhJV9Ma2lBzhlueSBCmSuvc8H2_U8cs86ynpGA=s0-d)
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_txmxQBeirOK63FTNmwL0TmY1ZjELPa99MwVpr8tDuxRxQcfWOtMmAaWK3vqy-lWBKJiMtloasPLhnZ_DJzbahTIRlQinOnYKBmL0hzgPI67FPe3EZb8NP2XP1KeTwQ9g=s0-d)
Аварія трапилася за кілька метрів від пішохідного переходу. Через кілька хвилин після події на пішохідному переході за 300-400 метрів від місця ДТП інше авто ледве не збило дівчину, яка переходила дорогу. За попередньою інформацією, в обох ситуаціях обійшлося без людських жертв.