На Кременеччині регіонали можуть виграти наступні вибори

Результат пошуку зображень за запитом "регіонали"
Впродовж останніх тижнів соцмережу збурило низка постів щодо активізації на Кременеччині діяльності політичної партії «За життя», лідером якої є одіозний політик В. Рябинович.
Уже ні у кого немає сумніву, що це є відверто промосковський проект, а участь у ньому місцевих «політиків» на кшталт радника міського голови Кременця Д. Волошина, екс-секретаря Кременецької міськради (часів «регіоналів») Л. Мишаківської та екс-голови Кременецької РДА Михальчука (якого «свої ж рідні регіонали» у 2012 році взяли на хабарі) додає на місці особливого колориту.

Що реально турбує: на фоні відвертих, м’яко кажучи, невдач чинної влади, а особливо соціального становища населення, промосковські сили, використовуючи соціальну демагогію та підкуп у формі «благодійницької» діяльності мають шанс здобути значний відсоток голосів на майбутніх виборах. На жаль у значної кількості людей коротка пам’ять: забудуться розстріли на «Майдані», які організовували «соратники» Януковича, організація поїздок на «антимайдан», які організовували на місцях «регіонали», війну на Сході України, яку організували представники тієї ж політичної сили. Згадають долар по 8 грн., ціни на газ і тому подібне. Звідки це на четвертий рік війни із російським окупантом узялося?

А воно нікуди і не зникало! Пригадую, як влітку 2014 року за зверненням нашої організації відкрили кримінальне провадження по факту організації поїздок у Кременці на «антимайдан». Перший переляк минувся швидко, слідство, після перших переляканих свідчень фігурантів справи, фактично зупинилося та було закрите.

Далі більше. Показовим у цьому плані є аудіозапис апаратної наради голови Тернопільської ОДА С. Барни перед місцевими виборами 2015 року. Керівник області наполягає на включенні до виборчого списку осіб (а люди авторитетні та заможні), які мали пряме відношення до діяльності Партії регіонів у попередні роки на території області, а щоб ніхто «не тикав» по даному факту, екс-«регіонали» мали проявити свій «патріотизм» завдяки волонтерству – простіше кажучи відкупитися за попередню провину. Що характерно, «крикунів» (тобто тих, хто активно заявляв про незгоду із позицією чинної влади) пропонувалося масово мобілізувати до армії.

Не є винятком і наш Кременецький район та місто. До прикладу: офіційним штатним (на посадовому окладі) радником «патріотичного» міського голови Кременця О. Ковальчука є заступник голови обласної організації політичної партії «За життя», радником на громадських засадах особа, яка була заступником голови Кременецької райради у 2012-2014 роках від «регіоналів», причому, за інформацією, саме вона була куратором виборчого процесу ПР у 2012 році, внаслідок якої Кременецький район став єдиним у межах Тернопільської області, у якій тоді перемогли «регіонали».

Не відстає і голова Кременецької РДА, радником якого стала особа, яка займала посаду голови Кременецької РДА у 2004 році як ставленик тодішнього прем’єр-міністра В. Януковича.

Що вже говорити про створення майданчика під вибори до Верховної Ради по Кременецькому окрузі для радикала Б. Яциковського, якого ЗМІ також пов’язують із активним членством у Партії регіонів.

Зрозуміло, що у такій ситуації мали б об’єднатися усі дійсно патріотичні сили. Але… Але коли бізнес із російським корінням проштовхує на нашій землі представник найбільш націоналістичної партії України – кому тоді взагалі вірити!?
P.S. А чи не є цей політичний фарс новими розкладами та результатами домовленостей про сфери впливу між «їхніми» та «нашими»?

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення