За тиждень до того, як на Кременецькі гори впаде перший сніг, старовинне місто тішить останнім теплим подихом, загадковими туманними краєвидами, що ховають навіть Бону, та контрастно яскравими трояндами.
Останні у цьогорічному туристичному сезоні гості неквапливо гуляють древніми вуличками. Вони роззираються навколо і наче намагаються щось почути, ніби от-от їм на вухо шептатиме легенди сама Бона Сфорца. Але навколо тихо. А за густим туманом майже нічого не видно, він дає нагоду нафантазувати собі такий Кременець, який хочеш, яким він був кілька століть тому.
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_s1AvrIudlULnqP2Rrgu42TI8nL2qP2KBPmtY1uZ6kHs59NV8BhC3IJP4sjBlnQludatdL0qO38UEq3h9kiODYJmgv5PKobPplduAv8hlWD0ShXUj7HjjJRygk5Hvw=s0-d)
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_u4fHzH-xDk4ax5OJhr34JzngV1E_jeUu1rg7vvcKmuZ9T0m-LtfKe6BkA9oszKi_BnhjH-r0ZSiYciFIRqma9X8NRxbiSE8IftOY4RvdGdBXVb-ySLQgtSDAT40OP1KyGB919SOYD_Qw=s0-d)
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_soMVgKb5MFbSEVV7jdtniaSvodWaDxSZska9qe1jxJhk7WKCDNQ-6Z60hygPXoONdpKu5TCDvIPnxLvsxBD8zo6lUQm2cJFuh4SQKIF7RZFvjFvoE8ScgTIvDHBD6UQ7koXwEGd9HUjA=s0-d)
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_swbMa5PJ7pQxE87FC9yooR4w5sdMvuYGCiWkcwVX6U3mCz5uG8aL8mXaZmPOm1S4uzhGW9pMUZvztkUPJW20dux5lN2-1pRh-_oOg2JZoEEdaFG7ehOPUWYcXDnJNdzBUxKAR0gJ-zEg=s0-d)
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_uQbquy-w44zZE5WshRZz7W8rNLj0GUZ603amu712jClDAptK46fZH5DKi4YxjZuUmd7_l6yqLpSUD93JWEj5bOIqaC8rVotjVGCXSkZxOOQAUkI-dYzSDdEF_Pamcj79ZETl_DidzvZw=s0-d)
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_vAexKlIiOWg6GiO0inA7Tu8ff6kwFsUXsdsNQfVB-7NcT0nN8a3f0pjrqZS7rvqNQI6HS7rZlNhTcd8kGGJuau9PH72uqkc2zLpstfNwGiHy1ieyK5dITc58lhpK-cWXrU6zXV8btszg=s0-d)
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_tD24GXcV8LcGCfKoj6jzM4DShwTPo3qJjtuuIY_Dc9T_BrArGw75XJ8X9-dEQJW25ppaGBumwAK7Xd3rQ8nzO_GIElF7Pi_ZBQexx_Cc6npOf8cj2wpq0fDPIPkTdAy60X7hbLdw-S=s0-d)
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_tcNKz2SY_jKdUEZObDdk8jDVfn0UNxDP4aSegcezgNZ2f7jRPcs_Q04ZdUqqotFBEy9PQc7yZoFyHRfYxwJsxoFkiW80FqSjv_MOSQm02UJBSnGNUFrDpgbfHZPgZZsDli1E12efhE8Q=s0-d)
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_vlugpVkHDakDfn2pQf4fP8KgVtXf6ZWJ874JUAE1AQF7nTOpkavkwbxW2hc3nLi6khMW6jm0xfc6Zl5SGznGcYB4IrInr2AJVVhY4e0zHYBaZpyEt7bYA-t088P0d_Zs7_puSwhY6F=s0-d)
Останні у цьогорічному туристичному сезоні гості неквапливо гуляють древніми вуличками. Вони роззираються навколо і наче намагаються щось почути, ніби от-от їм на вухо шептатиме легенди сама Бона Сфорца. Але навколо тихо. А за густим туманом майже нічого не видно, він дає нагоду нафантазувати собі такий Кременець, який хочеш, яким він був кілька століть тому.