Понад 100 років тому кременчани замовляли ковбасу з МосквиПонад 100 років тому мешканці Кременця їли справжню московську ковбасу.

Одним з доказів цього є торгівельний документ за 1904 рік, який оприлюднила дослідниця Іра Дан-Коен. У ньому кременчанин І. Кульчицький просить пана Н. Григор’єва передати до Кременця потягом два пуди (майже 33 кг) копченої ковбаси.
– Торгівля товарами спадкоємців почесного громадянина Миколи Микитовича Мінакова, м. Кременець, Волинської губернії. Існує з 1870 року. Кременець, 23 липня дня 1904 року. Пану Н. Г. Григор’єву. У Москві. «Шановний пане!
Прошу відправити товар з післяплатою на станцію Кременець Південно-Західної залізниці 2 пуди ковбаси копченої №2. Прошу вислати навпіл середньої і широкою. З повагою за спадкоємців М. М. Мінакова, прикажчик І. Кульчицький, – йшлося у повідомленні.
Також Ірина додає гуртовий прейскурант продукції Фабрики ковбасно-гастрономічних виробів Н. Г. Григор’єва за 1902 рік, де ковбаса, яку полюбляли кременчани на той час вартувала по 10 рублів за кілограм.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення