![](https://doba.te.ua/photo/2018.09/4164a515d685ac02d82f1a8c475972e0a82f8dae.jpeg)
1 жовтня, о 10.00 годині, у Кременці на Тернопільщині, на вулиці Дубенська, відкриють перший пілотний проект громадської організації «Товариство батьків дітей з інвалідністю «Зоря надії» –— центр реабілітації для дітей і молоді з особливими потребами.
Запрошують усіх, хто підтримує проекти і кому небайдужа доля таких дітей і їх сімей.
У програмі: презентаціія закладу, виступи делегацій з Німеччини, Польші, України, представників влади, різних благодійних фондів, представників церков, громадскості.
Лікарі з ортопедичної клініки Тугарова будуть безкоштовно проводити огляд і консультацію дітей. А лікарі, терапевти, педагоги з міста зможуть також два дні працювати з юними кременчанами, навчаючи працівників закладу.