Тернопільський лікар розповів, як пережити спеку

Картинки по запросу як пережити спеку

Спекотна погода – досить складний період для літніх людей, а також працюючих осіб.

Лікарі застерігають: в спекотну пору важливо не допустити зневоднення організму. Відтак жителям краю рекомендують більше пити води, а також змінити раціон харчування на користь легких страв з овочі і фруктів.
Лікарі-дієтологи наголошують: солодкі напої спраги не вгамовують, окрім цього вони ще й ускладнюють травлення. Відтак радять обирати негазовану воду, злегка підсолену. Оскільки з потом людина втрачає запаси солі.
«У період спеки кожна людина повинна подбати про якісну воду, яку вона вживатиме впродовж дня. На одну людину потрібно не менше двох літрів води. Надто багато теж не варто пити, оскільки таким чином перевантажуватиметься видільна система. Корисно вживати мінеральну воду, негазовану, можна злегка підсолену. Варто уникати різних лимонадів, кока-кол та іншого. Оскільки вони користі вам не принесуть, а тільки ускладнять травлення», – каже лікар обласного центру здоров’я Андрій Зарусінський.
Одяг – це друге, на що обов’язково потрібно звернути увагу, – додають фахівці. У сонячну спекотну погоду категорично не рекомендують темні щільні тканини, які поглинають тепло. Одяг повинен бути легким і світлим, бажано – вільного крою, щоб не заважати руху і дозволяти тілу дихати.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення