Проактивні громадяни Кременця сьогодні “звільнили” місто від впливу та наслідків комуністичної ідеології.
У приміщенні міської ради відбулися громадські слухання з приводу реконструкції меморіалу слави.![äþÃÂþ ÃÂÃÂøýàáúðúðûÃÂÃÂÃÂúø.](https://scontent.fdnk1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/38805707_1963241447061419_471614806697181184_n.jpg?_nc_cat=0&oh=c4ab7adfaa100d2f4d2b4e7b8220c049&oe=5C01130E)
Містяни активно висловлювали свої думки та побажання, загалом, громадські слухання пройшли толерантно і конструктивно. Перші рішення прийнято: здійснити перепоховання останків з меморіалу на Монастирський цвинтар та оголосити конкурс на проект реконструкції центру міста, повідомила у ФБ Ірина Скакальська.
![äþÃÂþ ÃÂÃÂøýàáúðúðûÃÂÃÂÃÂúø.](https://scontent.fdnk1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/38915463_1963246913727539_9130761619851182080_o.jpg?_nc_cat=0&oh=92c35cbc8007fc5dccb1e0986ef596d3&oe=5BCB91BF)
![äþÃÂþ ÃÂÃÂøýàáúðúðûÃÂÃÂÃÂúø.](https://scontent.fdnk1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/38829240_1963247760394121_7130823709220143104_o.jpg?_nc_cat=0&oh=7ea53c803149e3bb9ae3f5efbe6bc049&oe=5C03B862)
![äþÃÂþ ÃÂÃÂøýàáúðúðûÃÂÃÂÃÂúø.](https://scontent.fdnk1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/38841178_1963248313727399_1693150118959644672_o.jpg?_nc_cat=0&oh=0602beef96dfdc89c22c1db9e06782a5&oe=5BC9F8D6)