За очищення частини річки Ікви взялися на Кременеччині. Триває процес відновлення й покращення санітарного стану водоподаючого каналу на території Великомлинівецької та Дунаївської сільських рад району, – повідомляють у Кременецькій райдержадміністрації.
П’ятеро робітників вирубують чагарники, також річку чистять від мулу.
«Загалом розчистять русла річки Іква, русла осушних каналів, водоподаючого каналу, а також проведуть ремонт гідротехнічних споруд та капітальний ремонт шлюза-регулятора. До виконання вказаних робіт задіяли два екскаватори Е-304, екскаватор ЕТ-16, бульдозер ДЗ -42, трейлер для перевезення техніки КРАЗ 255 та автомобіль для перевезення людей» – зазначають у прес-службі Тернопільської облдержадміністрації.
Нагадаємо, що одна з колись найбільших водних артерій у регіоні р. Іква після проведення меліорації за радянських часів почала висихати та заростати рослинністю.![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_s_4ceSGj7qPA4S3EsCngnZvAwSc1Dt-CZ7EpZIR6mgDteFnLiunlTHFqIKFHVY636egxdLxW9vsn1rAdNjSH0x6sWZ_EJbm0u59Fz6YB8DltBCw8eJRt6g1Q6wZTSr1Y0NN3Q02Qpq_8CJITzEg893nwe_l1zJTUL3eEUJCHq6_IrkW8A=s0-d)