![РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "ÐоÑанÑÑний Ñад Ñ ÐÑеменÑÑ"](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhHSr6gg-MuZpVeFeIVkVIoY0z8fUYuRkrK2yNlUYIgzF6TGB1iO0UGjzi6wHbc0_Z16XkyYqcrLENvy_14dVpkJ4mw8Oru2YgNqjOrCs-XHlb_tj3dOQTA38tn5K8HhibBBi3bXQci7kw/s1600/%25D0%25B2%25D1%2596%25D0%25BB%25D0%25BB%25D0%25B0-%25D0%25B4%25D0%25B7%25D0%25B5%25D0%25BC%25D0%25B1%25D0%25BE%25D0%25B2%25D1%2581%25D1%258C%25D0%25BA%25D0%25BE%25D1%2597-300x230.jpg)
Огородити експозиційну зону Кременецького ботанічного саду та ввести вхідну плату – вкотре такої думки працівники Кременецького ботанічного саду. Спонукають до цього прикрі випадки, які почастішали на території ботанічного саду.
![](https://i0.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2018/08/39625148_748221215348060_2456107284787363840_n-1.jpg?resize=600%2C800&ssl=1)
Раніше ми повідомляли про таке ж варварське поводження з павловнією, що повторювалося впродовж кількох років. У результаті ніяк не могли діждатися її квітування. Траплялося, що “вдячні” відвідувачі «позичили» прямо в експозиційній зоні півонії деревоподібні, магнолії, рододендрони, тощо” – повідомили у Кременецькому ботанічному саді.
Кременецький ботанічний саду зі своєю багатовіковою історією вабить не тільки туристів з різних куточків України, а й із закордону. Сюди приїздять, аби помилуватися унікальними ландшафтами та краєвидами. А місцеві жителі, на жаль, так по-варварськи ставляться до краси, яку плекають працівники ботанічного саду.