Почаївчани побували на "Почаєві" у День Військово-Морських Сил України

В Україні відзначили 26-у річницю Військово-Морських Сил. Після анексії Криму військово-морський флот дислокується в Одесі. У складі флоту є й водолазне морське судно "Почаїв" - пише kremenets.city.
Серед двадцяти чоловік екіпажу судна "Почаїв" є наш почаївчанин Олександр Козак. Відвідали земляка та брали участь у святкових заходах в Одеському порту й наші краяни — Почаївський міський голова Василь Бойко та батько військовослужбовця.
Показ військової техніки, нагородження та вшанування полеглих героїв — таким було цьогорічне святкування. Привітав особовий склад Військово-Морських Сил України міністр оборони України генерал армії Степан Полторак.
За більш ніж чотири роки бойових дій на Донбасі Військово-Морські Сили України втратили 51 бійця. 
Неподалік від морського вокзалу відбувся показ військової техніки. Загалом до святкування Дня Військово-Морських Сил залучили 15 бойових кораблів.
"Ми вирішили підтримати команду судна, котре носить назву "Почаїв". Це важливо як для нас, так і для міста. Приїхали із подарунками. Діти із будинку дитячої творчості виготовили прапор України. Підприємці передали необхідний длякоманди на судні інвентар", — каже Почаївський міський голова Василь Бойко.
Наразі судно "Почаїв" несе службу по патрулюванню. Під час виходу з Криму, окупантами з корабля були викрадені дорого вартісні прилади. Матроси із командиром судна Дмитром Симоненком відновили судно до нормальних умов.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення