![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiYUu2doUoypiKLCkND-Nsq3yQj0OQAZ2AUwJEUcklz6nkT0KyBjuXuzRKmTxxi3vjljmomQR5-rniwDpatFo_6o9mBNh_dArMKtkrWmNczKYGp9shj0Lz2OsUA3pgJyppzemrtt-FqZQjv/s320/lidiya-makarenko.jpg)
Кременчанка Лідія Макеренко, яка раніше працювала у Кременецькій ОГПА ім. Тараса Шевченка, а зараз є доцентом кафедри у Київському університеті ім. Бориса Грінченка, за представлення ВГО «Журналісти проти корупції» отримала відзнаку «Українська Берегиня».
– Несподівано і дуже приємно. Тепер і у мене є медаль. Дякую колегам із «Журналісти проти корупції» за довіру. Разом переможемо!, – поділилася своїми емоціями Лідія Макаренко.
Окрім викладацької діяльності кременчанка також є журналістом ВГО «Журналісти проти корупції» та керує вокальною студією «Нота «Ї»» у Києві.