Сім’ї заробітчан залишили без субсидій

Згідно з прийнятими змінами відтепер не зможуть претендувати на субсидії власники нових транспортних засобів (віком до 5 років), а також власники квартир площею понад 120 кв. м та власники будинків площею понад 200 кв. м. Окрім цього, запроваджені зміни торкнулися і заробітчан.

Так, згідно з прийнятим урядовим рішенням, на субсидії не зможуть претендувати громадяни, які сумарно перебували за кордоном більше 60 діб протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії - пише business-companion.te.ua.
Винятком у цьому є службові відрядження, навчання або лікування за кордоном, що повинно підтверджуватися відповідними документами.
Нагадаємо, для розрахунку житлової субсидії середньомісячний сукупний дохід осіб враховується:
за III-IV квартали попереднього календарного року – у разі, коли житлова субсидія призначається з початку неопалювального сезону;
за І-II квартали поточного календарного року – у разі, коли житлова субсидія призначається з початку опалювального сезону.
Тобто розрахунок субсидій здійснюється двічі на рік і таким чином право на субсидії втратять ті громадяни, які впродовж року перебувають за кордоном не більше 120 діб.
Отож, претендувати на субсидії зможуть тільки ті громадяни, які їздять на сезонні заробітки і перебувають за кордоном не більше чотирьох місяців на рік, інформує джерело.
Хто має постійну роботу за кордоном, після урядового рішення відтепер на субсидії може не розрахувати.
Таке нововведення найбільше зачіпає західні області України, де майже у кожній сім’ї є бодай один заробітчанин.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення