На Кременеччині з вікна четвертого поверху випала однорічна дитина

Малюк, якому виповнилося лише рік і два місяці, зміг самостійно вибратися на підвіконня, і через відчинене вікно, закладене москітною сіткою,  випав з висоти четвертого поверху.

П’ятого червня о 17.20 до чергової частини Кременецького відділу поліції надійшло повідомлення від лікаря бригади швидкої допомоги про те, що в селі Білокриниця з квартири, розташованої на четвертому поверсі, випав хлопчик, 2017 року народження. Маля з важкими тілесними ушкодженнями було госпіталізовано до реанімаційного відділення районної лікарні, а згодом перевезено до дитячого обласного лікувального закладу.
Поліцейські встановили: на момент нещастя в помешканні була мати хлопчика – жінка поралася на кухні і малюк був поруч та в якийсь момент поповз до кімнати. Нещастя трапилося в лічені хвилини.
Випадки, коли діти випадають з вікон, на жаль, трапляються дуже часто. Тому поліцейські застерігають батьків у котрих є малолітні діти не залишати відчиненими вікнами, стежити, аби біля підвіконників не стояли меблі з допомогою яких малюки можуть дістати до віконних рам.
Безпека дітей у літній період – тема доволі актуальна, тому декілька базових порад, як вберегти ваших дітей від нещасть.
Безпека на воді:
не пускайте дитину саму до водойми;
не дозволяйте купатися без вашого нагляду;
відпускайте дитину у воду тільки в плавальному жилеті або нарукавниках;
контролюйте її час перебування у воді.
Безпека на природі:
у лісах, парках зазвичай багато кліщів, укуси яких небезпечні важкими захворюваннями, тому одягайте дитину належно, обробивши речі засобами від комах;
поясніть дитині, що заборонено чіпати незнайомі гриби і їсти невідомі ягоди;
не дозволяйте підходити до тварин;
не залишайте дітей без нагляду.
Загальні правила безпеки під час літніх канікул:
обов’язково вчіть дітей правил дорожнього руху;
нагадайте їм про пожежну безпеку, пильнуйте, аби діти не мали доступу до сірників;
застережіть не розмовляти з незнайомими людьми, навчіть як поводитися у випадку, якщо невідомий кличе з собою, пропонує солодощі чи інші улюблені вашими дітьми речі;
не пускайте дітей гуляти на закинуті пустирі, будови, кар’єри, а також пильнуйте, аби пасткою для них не стали незакриті каналізаційні колодязі.
Дотримання простих рекомендацій допоможе убезпечити життя і здоров’я вашої дитини і дозволить провести літні канікули з максимальним задоволенням та користю.
Джерело:nday.te.ua

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення