Побувати на виставці сакрального мистецтва до 12 червня мають нагоду кременчани та гості міста. Сучасні ікони експонують у виставковій залі Кременецького краєзнавчого музею.
«На відкриття виставки до Кременецького краєзнавчого музею завітали консули Республіки Польща Кшиштоф Савіцкі та Марек Запур, голова Волинської обласної Національної спілки художників Володимир Марчук, а також міський голова Кременця Олексій Ковальчук» – повідомляє Терен.
Це вже третя традиційна виставка сакрального мистецтва, яка проходить у Кременці. Минулоріч ікони експонували у нижньому храмі кременецького собору Преображення Господнього.![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_uogx4__T3FDkgJDWxZtWDKzppcjDJLjd6SUNM-61Sa-SVT_MkwHVsMNHjsJUa5Gi6qJFZc7DjlIY1D0LVwPbkGmWW8ZtAciLYy7BQD2Ii8edT6M9-bowhAuWLRSqzJ-0euUJw7lgLi3LIfH5fXmofKF2guw38wipHJQ2U9XVo7KE0v0A=s0-d)
«Виставки сучасного іконопису у нашому місті вже стали доброю традицією і завжди від відвідувачів ми маємо багато схвальних відгуків, особливо добрі слова звучать від наших місцевих митців та студентів кафедри образотворчого мистецтва нашої педагогічної академії» – каже директор Кременецького краєзнавчого музею Андрій Левчук.