Таємниці давнього рукопису на честь Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса

31 травня 2018 року було проведено історичну пригодницько-пізнавальну гру “Таємниці давнього рукопису” на честь Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса”.

Для участі у грі зареєструвалося сім команд з шкіл Кременецького району: “Кремінь” – с.Дунаїв, “Разом – сила” – с.Підлісці, “Шукачі пригод” – с. Шпиколоси, “Юні шукачі” – с.Попівці, “ВелБер” – с. Великі Бережці, “Орли” – с.Великі Бережці, “Олімпійці” – с.Жолоби. Всі зареєстровані команди зібралися у Кременці біля пам’ятника Тарасові Шевченку, а це означає, що всі вони вірно розгадали завдання та шифр, які учасники отримали під час передгри, і це привело учасників на місце старту. Відгадки до шифру знаходилися в рукописі Святослава, наймолодшого із Роду Капіносів, він розповідав про скарб, секрет про який передається в родині від батька до сина.
Та знайти його було не просто, адже ключі до скарбу сховані у різних таємних місцях давнього Крем’янця! Подекуди на гравців чекали навіть небезпеки, адже один із війська хана Батия ще й досі лишився на Замковій горі.
Учасники впоралися з завданнями та усі прибули на фініш, де їх чекали цікаві майстер-класи, усі вони були втомлені, але щасливі, адже гра видалася надзвичайно захопливою. Перемогу здобула команда “Шукачі пригод” з с. Шпиколоси, почесні друге та третє місце посіли “Кремінь” з с.Дунаїв та “Юні шукачі” з с.Попівці.
Джерело: Погляд

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення