Чи обернеться справа проти мера на Тернопільщині вбивством ще одного активіста?

Як відомо, міський голова Кременця не славиться особливою честю і доблестю – це підтверджують самопреміювання в десятки тисяч гривень і вина, яку він сам визнав,
– про це йдеться на сторінці організації Правий Сектор Тернопільщина.
Згідно з офіційною заявою, судове засідання, яке мало би відбутися вже у четвер, 3-го травня, переноситься на невизначений термін.  Проте позиція активістів стосовно цієї справи залишається непорушною.
Щодо засідання, яке не відбулось: воно, за всіма ознаками, вже “розіграно”. Не менш одіозна суддя Білосевич (знана поплічниця злодійки Варневич) перенесла засідання на час, коли завершується термін справи. А це означає, що “кременецький герой” знову хоче вийти сухим із води. Проте в даному випадку судді Білосевич доведеться надати ґрунтовні пояснення, чому розгляд справи призначили тоді, коли збігає її термін.  Невже зміїне кубло потроху розповзається, зауваживши, що дійшов час і до них.  Цікаво, чи не обернеться дана справа ще одним вбивством якогось активіста, як це було два роки тому, коли запахло гореним і іншого виходу не залишалося. Здається, в цій ситуації, всі підуть ва-банк, – вважають у Правому Секторі.
НВР “Правий Сектор” Тернопільщини заявляє, що, залучившись сьогодні підтримкою небайдужих громадян та побратимів, які відстоювали Українську державу на фронті, будуть працювати над доведенням цієї справи до кінця. І кінцевим, логічним розвитком бачать добросовісне складання повноважень міського голови Олексієм Ковальчуком.
Пане Олексію, якщо у Вас залишилася крапля гідності, то Ви це зробите. У протилежному випадку, кожен Ваш хибний крок буде під пильним наглядом активістів і громади. Не Ви перший, не Ви останній. Здобудеш Українську державу, або загинеш у боротьбі за неї!
Джерело: Погляд

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення