![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh9WjqMuBUR5worx0ao2PFgjglR-5ayWtI9tnAHbwH0Dk5XHfPSOwyeNz1a5QiHHY0Px9b5cCuuKv0vZao-AzR13Nn5E_iqygFi5c3ixugN-aFNeIwAEQQpBqKkOaje3ZFWYdiDQ-6zybvm/s320/nyva.jpg)
17 квітня у Кременці відбувся матч чемпіонату України з футболу серед студентів у якому зустрічалися "Кременець-Академія" і "Тернопіль-Педуніверситет".
Матч завершився нічиєю 1:1, а участь у поєдинку взяли одразу сім гравців футбольного клубу "Нива" Тернопіль. Рахунок у матчі відкрили гості з Тернополя у другому таймі, але незадовго капітан "Ниви" Костянтин Пікуль забив у відповідь. Нічия дозволила команді з Кременця зберегти перше місце у Конференції "Захід". Тернопільські студенти залишаються четвертими.
Склади команд:
"Кременець-Академія": Механів, Сайчук, Ніколайчук, Щербатюк, Пікуль, Кохман, Слоневський, Кривобедрий, Понєдєльнік, Бариляка (Томич 67), Галадей
"Тернопіль-Педуніверситет": Рогаль, Заставецький, Стриєшин, Засєдко, Мороз(Савка 75), Гатала, М. Когут, І. Когут (А. Когут 89), Волохатий (Скибіцький 80), Познанський (Кривий 46), Різник