Небагато міст в Україні можуть конкурувати з Кременцем

«Культура і гроші на різних полюсах і рідко перетинаються… Об’єднати їх досить складно.
Бо, де справді є культура, не часто бувають гроші» – запевняє спікер тренінгу «Монетизація культурної спадщини» директор меморіального Дому-музею Івана Франка у м. Львів Богдан Тихолоз.
Як допомогти зустрітися цим двом величинам розповідали у читальній залі Кременецької ОГПА ім. Тараса Шевченка. Захід відбувся у низці зустрічей в рамках проекту «Переосмислення спадщини: АБЕТКА для використання» Програми національних обмінів «Містки громадської активності», за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США). Модератор – Юлія Голоднікова, один зі спікерів – перший заступник міського голови Кременця Микола Матвіюк.
Мета зустрічі – обговорення проблем популяризації української культурної, наукової та природної спадщини та умов зміни штучного обмеження можливостей її функціонування у вітчизняному просторі.
Загалом Кременець визнали надзвичайно перспективним у культурному та туристичному плані. Як сказала директорка школи мистецтв м. Нікополь, менеджерка культурних проектів ГО «Дітям Нікополя» Ольга Пастушок небагато міст в Україні можуть конкурувати з Кременцем. І цим необхідно скористатися. Як це зробити практично три дні поспіль розповідають кременчанам.
Джерело: Терен

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення