Школярі Кременеччини обирали майбутній фах

Cпеціалісти Кременецького районного центру зайнятості, що на Тернопільщині, спільно з ДНЗ Кременецький професійний ліцей та відділами освіти Кременецької міської ради і райдержадміністрації у приміщенні районного будинку культури провели традиційний ярмарок професій для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста та району.

Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних робітничих професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу під назвою «Ярмарок професій» - пише nday.te.ua.
Понад 300 майбутніх випускників шкіл міста та району, а також їхні батьки відвідали цьогорічний ярмарок професій. Листівки, буклети, довідники, папки з описами професій 0 це неповний перелік інформаційно-довідкових матеріалів, якими могли скористатися учасники ярмарку.
Представники навчального закладу розповіли про правила прийому, перспективи подальшого працевлаштування тощо.
Під час проведення профорієнтаційного заходу майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися з представниками навчального закладу та студентами, отримати кваліфіковані відповіді на запитання. Бажаючі пройшли профдіагностичне тестування. Відвідання «Ярмарку професій» сьогодні, в перспективі – усвідомлений вибір професії з урахуванням побажань, можливостей та реальних потреб регіонального ринку праці.
За словами учасників «Ярмарку професій», проведений захід допоміг їм краще зорієнтуватись у власному професійному виборі, розширив їхній світогляд та уявлення про діяльність та послуги служби зайнятості.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення