У вихідні у місті відбувся турнір з регбі серед дітей (хлопці). Змагання провели на стадіоні поблизу спортзалу ЗОШ №3 (вул. Замкова).
Команди змагалися у двох вікових категоріях – 2004-2005 роки народження (на стадіоні) та 2006 і молодші (в залі).
У запеклій боротьбі перемогу у двох вікових групах здобули команди з м. Рівне, а наші юні спортсмени посіли другі місця. Змагання проводилися під керівництвом Кременецької ДЮСШ та відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Кременецької міської ради. Дякуємо командам за класно проведені матчі, всім хто прийшов підтримати наших спортсменів, а також всім хто долучився до організації та проведення змагань...
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/29747294_132763610894787_1943533611_o.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/29693055_132766474227834_1177282557_o.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/29634396_132764007561414_800913820_o.jpg)