12 кременецьких художниць відкрили одну творчу душу

12 кременецьких художниць об’єднаних жіночим мистецьким гуртом «Палітра» (керівник - заслужений майстер народної творчості України Тетяна Балбус) відкрили спільну виставку робіт.
На виставці представлені акварельні, масляні, акрилові, графічні, роботи: Тетяни Балбус, Олександри Панфілової, Іванни Погонець, Марії Швед, Богданни Гуменюк, Світлани Ткачук, Наталії Волянюк, Катерини Склярук, Олени Павлович, Юлії Трачук. Відбувся захід у виставковій залі Кременецького краєзнавчого музею і зібрав найвідданіших поціновувачів зображального мистецтва. Привітати художниць прийшли також начальник відділу культури та туризму Кременецької міської ради Ганна Бобровська та секретар Кременецької міської ради Галина Мельник.
На виставці можна побачити прекрасні роботи виконані у різних жанрах та стилях. Кожна з них неповторна і самобутня, цікава і навіть дещо примхлива, як і жіночий характер.
Відвідати виставкову залу можна щодня із 9 до 17 години до 25 березня. Приємним сюрпризом стало те, що показ безкоштовний.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення