03 березня 2018 року о 06:17 Кременецьким рятувальникам повідомили про пожежу житлового будинку с. Плоске на вул. Підлісній.
На боротьбу з вогнем, були спрямовані рятувальники 5-ї державної пожежно-рятувальної частини, які о 07:09 локалізували пожежу, а о 09:10 повністю її ліквідували. Площа пожежі становила 44 м.кв. В результаті пожежі, вогнем знищено будинок та речі домашнього вжитку. Під час проведення розбору конструкцій виявлено, без ознак життя, тіла 66-річної власниці будинку та її 32-річного сина. Обставини виникнення пожежі та сума матеріальних збитків – встановлюються. Для гасіння пожежі залучались 5 рятувальників та 1 одиниця техніки. – повідомляє Управління ДСНС України у Тернопільській області.![](https://poglyad.te.ua/wp-content/uploads/2018/03/28577383_179276219464744_8806654862184939520_n.jpg)
![](https://poglyad.te.ua/wp-content/uploads/2018/03/28576370_179276072798092_3000325365412397056_n.jpg)
![](https://poglyad.te.ua/wp-content/uploads/2018/03/28379348_179275996131433_4805010768527360000_n.jpg)