У справі вбивства Ващенка оголосили дебати. Скоро – вирок

Прокурор просив для усіх чотирьох обвинувачених різні терміни - від 10 до 15,5 років. Вдова активіста вимагає довічного позбавлення волі. Підсудні «мовчать»,  дехто з них неодноразово вимагав змінити йому захисника. Замовника злочину шукає поліція.
У справі за фактом умисного вбивства громадського активіста Віталія Ващенка оголосили судові дебати. Колегія суддів Зборівського районного суду Тернопільської області розглядає кримінальне провадження про обвинувачення осіб Олександра З., Станіслава Б., Олексія Ц. та Максима К. в умисному вбивстві депутата Кременецької районної ради, керівника фракції громадського руху “Народний контроль” Віталія Ващенка. 
Інкримінують усім чотирьом злочини, передбачені ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України – убивство на замовлення. Нагадаємо, громадського активіста, члена ГО «Народна рада», депутата Кременецької міської ради Віталія Ващенка 26 травня 2016 р. кийками забили на смерть. 
Сиротами залишились двоє синів. - У справі оголосили судові дебати, - повідомили у прес-службі Апеляційного суду в області. - 15 березня 2018 року судове засідання проводилося в режимі відеоконференції, в ході якого обвинувачені заявили клопотання про перенесення судового розгляду в зв’язку із станом здоров’я і неможливістю підготуватися до судових дебатів. Суд відхилив клопотання обвинувачених як безпідставні і такі, що затягують судовий розгляд і вирішення справи, однак лікар Чортківської установи виконання покарань підтвердив неможливість участі у судовому засіданні обвинувачених Олександра З. та Олексія Ц. Тому подальший розгляд справи перенесли на 12.00 28 березня 2018 р.  
Водночас обвинуваченим продовжили строк тримання під вартою. Нагадаємо, на попередньому засіданні прокурор просив визнати усіх чотирьох винними у злочині та запроторити їх за грати на різні терміни - від 10 до 15,5 років з конфіскацією майна. Вдова активіста вимагає для усіх довічного позбавлення волі. Перед тим розгляд справи затягували неодноразово – підсудні «мовчали», один з них навіть намагався порізати собі вени, дехто з обвинувачених вимагав змінити йому захисника. 
Джерело: te.20minut.ua

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення