Спортсмени з Кременецького району взяли участь у офіційній церемонії відкриття Олімпійських ігор-2018 у південнокорейському Пхьончхані.
Нагадаємо, честь нести прапор України на церемонії відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор довірили олімпійській чемпіонці і капітану жіночої збірної з біатлону Олені Підгрушній, пише 0352.
Загалом за нагороди від нашої країни змагатимуться 33 спортсмени у 9 видах спорту. Серед них тернополянин Дмитро Підручний, Олена Підгрушна, Анастасія Меркушина.
Також є і жителі Кременця Віктор Пасічник, Андрій Мандзій, Олександр Оболончик.
![](https://www.s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/028/431/35a7d92ce1c343.png)
![](https://www.s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/028/431/45a7d92d45c1c7.png)
![](https://www.s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/028/431/95a7d92e2408a5.png)