Таким чином вирішили підтримати своїх земляків, що змагаються за медалі зимової Олімпіади.
Цьогоріч двадцять треті Зимові Олімпійські ігри проходять у Південній Кореї в місті Пхьончхан з 9 до 25 лютого. Спортсмени борються за перемогу у 15 видах спорту: санному спорті, біатлоні, лижних перегонах, лижному двоборстві, стрибках з трампліна, сноуборді, гірськолижному спорті, фігурному катанні, бобслеї, фрістайлі, ковзанярському спорті, шорт-треку, керлінгу, скелетоні та хокеї з шайбою.
Наші саночники Андрій Мандзій та Олександр Оболончик підтвердили свою участь в Олімпійських іграх під час етапу Кубка світу з санного спорту в Обергофі. На рахунку Андрія Мандзія та Олександра Оболончика це вже другі Олімпійські Ігри у спортивній кар'єрі. Олімпійський дебют наших земляків був на Олімпіаді у Сочі в 2014 році.
25-тирічний спортсмен Віктор Пасічник - єдиний представник України в лижному двоборстві, і - наш земляк, кременчанин. До цього раніше Віктор теж брав участь у Олімпіаді в Сочі.
Чому саме сьогодні ми вирішили провести олімпійське дійство у Кременці? Бо відбувся Чемпіонат України з санного спорту і великій групі юних спортсменів-саночників вручили заслужені нагороди у форматі цих змагань. А ще – подяки лижникам: обидва види спорту дійсно для мужніх і сміливих, тому заслуженими нагородами варто пишатися як спортсменам, так і їх рідним. Представники Федерації санного спорту України відзначали майстерність нашого кременчанина – Анатолія Малищика, директора санної траси: цього дня пан Анатолій відзначає свій день народження! Одразу стільки гарних спортивних дат!
Кременеччина – неперевершений край: талановитих людей, сміливих і – спортивних! Маємо ким пишатися і на кого рівнятися! І всі разом бажаємо землякам олімпійських перемог! Та щиро дякуємо рідним олімпійців – за підтримку і за витримку! Олімпійське золото у Кременці ще буде!
![Фото Володимира Козубського.](https://scontent.fiev12-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/27971947_205763693311754_4835584222807001640_n.jpg?oh=c11db6747b07ca3d88b20df2bad24b0a&oe=5B1F8734)
![Фото Володимира Козубського.](https://scontent.fiev12-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/27867167_205763763311747_3413711865263118143_n.jpg?oh=39596714c6490694293c98da5d41a7c5&oe=5B116881)
![Фото Володимира Козубського.](https://scontent.fiev12-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/27858748_205763839978406_3809710025083729217_n.jpg?oh=2c45cfb1ccf49f17f3c44e017667200e&oe=5B152613)