![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg_dj2skunoLrAb16tPgZl2sTX4FSMCQKUL89YTCbw0vtzvSi5B0d9CLfZ166V9AVZANix9rkZHCjENhr470h84V4U7KWCfJdEN7Xdd3_1CtMWapbxcQzalNsOZXWHKHhP9FgHUcvJ1XhLr/s320/1.jpg)
У Національній опері України ім. Тараса Шевченка 09 лютого 2018 року відбувся ХІІ Міжнародний конкурс-фестиваль талановитих дітей-сиріт “Щасливі долоні”.
За 12 років благодійний проект допоміг розкрити таланти і здійснити мрії 10 500 дітей-сиріт з усіх куточків України. Цьогоріч в проекті взяли участь 600 дітей у віці від 12 до 16 років, відібраних на конкурсній основі Міністерством соціальної політики в напрямках “Освіта”, “Культура” та “Спорт”. 30 з них отримали нагороди на фестивалі.
Серед нагороджених – Інна Коминярська, учениця 9 класу НВК “Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 – ДНЗ”, пише прес-служба Кременецької міськради.