На джерелі Святої Праведної Анни у с. Лішня Кременецького району з 18 на 19 січня, опівночі, відбудеться велике освячення води на честь свята Богоявлення
- інформує Kremenets.City.
Запрошують усіх бажаючих відвідати богослужіння
![](https://adm.abo.media/upload/article/o_1c3sketglhllmokf7o1ung1tji1m.jpg)
Нагадаємо, що перша історична згадка про джерело Святої Анни датується ще 1625 роком. Джерело здавна приваблює вірян своїми цілющими властивостями. А в дні Господнього хрещення вода набуває особливо цілющої сили.
Опікується купальнею протоієрей о.Андрій Любунь. Минулого року поряд із джерелом за його сприяння та ініціативи освятили першу в Україні каплицю-пантеон Героїв АТО.