Кременчанка у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2018” 📹

Вчитель української мови та літератури Кременецького НВК “Гімназія – ЗОШ І ст.” Віта Шеремета прийняла участь у другому етапі Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2018”.
У Тернополі назвали кращих вчителів області. У нашому краї пройшов  другий етап Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2018”. Близько сотні вчителів подали свої заявки, проте лише чотири із них отримали перемогу у своїй спеціальності і отримали звання “Вчитель року”. 
Пані Віта Шеремета працює вчителем української мови та літератури 10 років. Розповідає, за цей час перепробувала безліч методів, аби зацікавити учнів предметом, який вона викладає.
– Наприклад, мій улюблений метод – це з яким кольором пов’язують діти певний образ. З яким образом асоціють цей колір. Це дає моживість більше розвинути дитячу уяву, дізнатись про психологічний стан душі дитини, – розповідає вчитель української мови та літератури Кременецького НВК “Гімназія – ЗОШ І ст.” Віта Шеремета.
Пані Віта та ще 20 вчителів з Тернопільщини намагалися продемонструвати свої навички на конкурсі “Вчитель року”. У фінальному завданні педагоги проводили урок з учнями, яких вони не знають.
– Вчора, приблизно о 16 годині, їм повідомили тільки тему уроку. На підготовку вони мали фактично вечір і ніч, і сьогодні працювали, – пояснює методист Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Майя Кондирєва.
– Не зважаючи на те, що я бачила дітей уперше, працювати було досить позитивно, усі були налаштовані на хороший результат, активно відповідали. Не було бар’єру між нами, мені не здавалося, що я їх бачу вперше, хоча познайомились дві хвилини тому і тут вже, власне, йшов урок, – додає Віта Шеремета.
У номінації: українська мова і література перемогла Руслана Петрокушин – Тернопільська ЗОШ №16. Кращою серед вчителів німецької мови стала Марія Ядчук – гімназія “Гармонія ім. В’ячеслава Чорновола”. Серед педагогів-фізиків першість здобув Віктор Дворський – Бережанська ЗОШ № 2, а у номінації “Кращий вчитель з фізичної культури і здоров’я” перемогла Лілія Булич – Тернопільська ЗОШ №3. Усі вони змагатимуться в наступному етапі за звання “Вчитель року” із викладачами України вже у квітні.
Джерело: tv4.te.ua

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення