Перший снігопад уже наробив проблем на Кременеччині.
У Кременці на об’їзній дорозі утворився традиційний корок із фур. Великі автомобілі не могли піднятися схилом.Наразі їх лише три. Та у найближчі години кількість збільшиться. Як правило, у такій ситуації дальнобійникам допомагають місцеві рятувальники пише Від Тарнополя до Тернополя
До вечора снігопад припинився та стан дороги дозволив далекобійникам продовжити рух.
![Від Тарнополя до Тернополя](https://1540.com.ua/media/news_gallery_image/2017/12/03/IMG_20171203_162146-1024x768.jpg)