![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEit2aM5dWqB4Xp6J4i3vkq0F7cM-JS5faKl3bODeLSUIvzemPcx8r9K45zKsFfPu69nCG5A9CqcNbre2kfcLn3GlsllDx5O0MeD0E5hsXRms6AGED8sYIpxHwGDwCOedX25MMncbVILmvg/s320/yalynka-2.jpg)
У центрі Кременця уже з’явилася новорічна ялинка.
Її привезли 12 грудня, а от прикрашати розпочнуть 13, якщо дозволять погодні умови, – пише Терен посилаючись на заступника міського голови Володимир Шевчук.
Хоча погода більше нагадує 8 Березня, новорічну красуню у Кременці планують повністю прибрати до Дня Святого Миколая. Традиційно на площі проходитимуть новорічні ранки та театралізовані вистави до свят.