Кременець підкорив режисера фільму "Червоний"

Спочатку у Кременці планували відзняти лише 15 хвилин фільму, зараз планують, що це буде 40-45 хвилин.
Днями у Кременці вперше відбувся справжній кастинг на зйомки у повнометражному фільмі. Хоча відбір, що відбувся у Кременецькому краєзнавчому музеї, планували провести із 10.00 до 13.00, він затягнувся на три години довше. Участь взяли 60 кременчан, наймолодшим з яких було 7-8 років.

Як першу і основну локацію Кременець запропонував голова Тернопільської фільм комісії Леонід Бицюра, розповів продюсер фільму «Червоний. Без лінії фронту» Володимир Філіпов.
– Сценарій був написаний без прив’язки до місця, – каже автор книги та сценарію Андрій Кокотюха. – Коли ми почали шукати конкретних історій, то зрозуміли, що про Кременець багато-чого не було відомо широкому загалу. Тож моя принципова позиція як автора – ми повинні конкретно називати місця, де відбуваються події, а не казати «десь на Волині». Українська географія повинна бути локалізована у мистецтві.
– Після кожного візиту до Кременця – Кременецька частина фільму розширюється, – каже режисер фільму Заза Буадзе. – Спочатку у Кременці планували відзняти лише 15 хвилин фільму, зараз ми розуміємо, що це буде 40-45 хвилин.
Джерело: Терен

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення