Працівники Кременецького відділу поліції просять допомогти встановити особу причетну до злочину.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiS8Mq8LLRgiaOQkZ7A4UhxXzOXdBFfFWpZJzKMQs-EDk13_0SfQqo2-qDPLWegtbo7J2oGbK3c7gVxm2Xq66ctDcqROrYpgVYOQWx8mnBuCPdQgbe2M-WM7N0v-LKAepDfEZhNBtjB1c8/s1600/55a2bbe2686f49.jpg)
Подія трапилась 7 грудня, близько 21:00 години. Зловмисник увійшов до келії скориставшись залишеним ключем від дверей. Як наслідок крадій викрав чотири мобільних телефони та навігатор.
Зловмисника зафіксувала камера відеоспостереження.
Правоохоронці звертаються до краян: якщо ви впізнали дану особу або знаєте його місцеперебування, чи інші деталі правопорушення, телефонуйте за номером у Кременці (03546) 2-22-45, (067)-350-93-00 або на лінію "102".