В Кременці триває боротьба із наслідками стихії, що лютувала вихідними.
Третій день поспіль працівники КП "Кременецьблагоустрій" боряться із наслідками стихії, що лютувала вихідними, роботу сильно ускладнюють погодні умови, а саме налипання мокрого снігу. Завдяки злагодженим діям вдалось запобігти можливому транспортному колапсу внаслідок сильних опадів - повідомили у Кременецькій міській раді.
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/IMG_20171202_172501.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/IMG_20171204_093616.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/IMG_20171204_093626.jpg)