У Почаєві з нового року працюватиме нове підприємство

Новостворена фірма у Почаєві займається  виготовленням бантиків із стрічок для декорування. 

В перспективі такі бантики планують використовувати для оформлення солодощів. До кожного виду продукції працівникам надсилатимуть відео, на якому й буде показано ту чи іншу техніку виготовлення.
«Загалом особливої складності у виготовленні такої продукції немає, все залежить від спритності рук, а ось заробітна плата залежатиме від кількості виготовлених бантиків», - каже виконавчий директор підприємства Віталій Семенюк.
На сучасному підприємстві обладнали виробничі приміщення  з переодягальнями, новими станками, планують також облаштувати кухню й забезпечити персонал спецодягом. У планах встановлення відеоспостереження та сигналізації.
Власниками підприємства є польсько-українська фірма «Вой-Кат Україна», котру зареєстрували у Тернополі минулого року. А співпрацю із Польщею розпочали після цьогорічного міжнародного інвестиційного форуму. Саме на цій події три делегації з Польщі, запропонували вкласти кошти у розвиток промисловості в Україні. «Так і розпочалася наша співпраця з друзями-поляками», - каже Віталій Степанович. Генератором цієї ідеї був Міжнародний центр впровадження програм ЮНЕСКО.
Співпрацю із Польщею розпочали після міжнародного інвестиційного форуму
Керівники районної державної адміністрації – виконувач обов’язків голови РДА Володимир Козубський та його заступник Вячеслав Онишкевич побували на підприємстві ТОВ «Вой-Кат Україна» й оглянули робочі місця і виробничі приміщення напередодні відкриття, котре планують вже після Різдвяних свят.
Катерина Зуб журналіст kremenets.city

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення